logo

Maksimalist Küpeler

Başak Taşdeğirmen Nisan 19, 2018

Bu trend yalnızca podyumlarda değil sokaklarda da karşımıza çıkmaya başladı. Maksimalist olarak adlandırılan büyük küpeler özellikle toplanmış saçların vazgeçilmez bir tamamlayıcısı oldu. İster şık bir kıyafetle iste yalnızca bir tişörtle kullanabileceğiniz büyük küpeler bu sezon çok moda. Oldukça büyük olan bu küpeleri sade toplanmış bir saç ve sade bir makyajla tercih etmelisiniz.


 


maksimalistküpeler


 


Hem gösterişli hem şık görünürken cool olmayı da başaracağın aksesuarlarla kombininizi tamamlayın. Maksimalist küpeler maskülen parçalarla da çok yakışıyor. Sweatshirt veya takım elbiselerinle kombinleyebileceğin dev küpelerden bu sezon vazgeçemeyeceksin. Bu noktada bir püf noktası paylaşmak gerekirse, büyük küpeler her ne kadar hafif materyallerden üretiliyor olsa da birkaç saat içinde kulaklarınızı acıtabilir. Bunun önüne geçmek için uçları silikon kaplı klipsli modelleri tercihedebilirsiniz. Böylece gün boyu daha konforlu bir kullanım sağlamış olacaksınız.


 


Modayı takip etsem de romantik bir görünümden vazgeçiyorum diyorsan bu küpeler tam sana göre. Hem gömlekler hem de tişörtler ile boynunda bir fularla kombinleyebileceğiniz çiçekli küpeler bu sezon çok trend.


 


Maksimalist küpelerin bu sezon gözdesi ışıl ışıl olanlar hem dev hem de ışıl ışıl küpelere kim hayır diyebilir ki. Gayet sıradan olan stilinizi bile bir anda değiştirip kombinize ışıltı katacak.


< Geri Dön

Benzer İçerikler

Tüm Makaleler

Bizi takip edin!

* Bültenimize abone olduğunuz için teşekkürler.

Instagram