logo

İçi Dışı Bir!

Başak Taşdeğirmen Mayıs 11, 2018

Bu sezon içimiz dışımız bir! Çantalar, ayakkabılar, aksesuarlar ve yağmurluklar. Sezonun gözdesi transparan parçalara merhaba demenin zamanı geldi. Plastikten üretilmiş bu ürünler mat ve parlak formda karşımıza çıkıyor. Chanel, Calvin Klein, Celine ve Burberry gibi dünyaca ünlü markalar, İlkbahar- Yaz koleksiyonlarında plastikten üretilmiş sıradışı parçalara yer verdiler.


içi dışı bir


 


  2018 İlkbahar / Yaz defilelerinde sıkça gördüğümüz plastikten üretilmiş transparan ayakkabı, şapka ve çantalar da yaza damgasını vuracak. Bizim favorimiz plastik şeffaf çantalar, birden fazla şık aksesuarı çantanızın içerisinde sergileme imkanı sunuyor. Şeffaf ayakkabılarda ise favorimiz Off White x Jimmy Choo ayakkabılar. Bu yaz dolabımızda mutlaka olması gereken parçalardan olan plastik kıyafetler, dayanıklı olmasının avantajıyla birlikte senelerce dolabımızda bulunacak gibi görünüyor.


  İlkbahar yağmurlarından korunmanın en güzel yolu ise yağmurluklar! Bu sezon hemen hemen her markanın ürettiği yağmurluklar içinizdeki kadını gizlemeden dışa çıkarmanızı da sağlayacak.


 


içidışıbir2


< Geri Dön

Bizi takip edin!

* Bültenimize abone olduğunuz için teşekkürler.

Instagram